DERMA- THERAPY

Dermatovenerologická ambulancia pre dospelých a deti

BIOREMODELING

Je výnimočný bioremodelačný produkt so zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorý sa používa na zlepšenie pevnosti, objemu a tónu/jasu pokožky na tvári a krku.

Obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej na trhu (3,2% – 64 mg/2ml) a je BDDE-free (Butanediol Diglycidyl Ether). Vďaka NAHYCO® Hybrid Technology je PROFHILO® 100% biokompatibilné s pokožkou človeka a bez prídavku chemických látok.

Vekom pokožka stráca pevnosť, objem, hydratáciu a začnú sa na nej objavovať vrásky. Úlohou PROFHILO® je prinavrátiť pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem tým, že v hlbšej vrstve pokožky zabezpečuje potrebnú výživu a aktiváciu kolagénových a elastínových vlákien.

BIOREMODELING

PROFHILO ® BODY je určené na ošetrenie a bioremodeláciu ochabnutosti/laxity pokožky tela, zlepšenie jej hydratácie, pevnosti a na redefiníciu kontúr.

PROFHILO ® BODY 3,2% – 96 mg/3 ml je však na rozdiel od PROFHILO ® 3,2% – 64 mg/2 ml, ktoré sa používa najmä pri ošetrení tváre a krku, indikované hlavne na ošetrenie pokožky tela, napríklad na ochabnutú pokožku brucha napríklad po tehotenstve alebo suchú pokožku na vnútornej strane paží, na kolenách, prípadne na ošetrenie vrások vzniknutých z nadmerného slnenia na dekolte.